cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Články autora: COT


Netradiční ročník Velké ceny cestovního ruchu spěje do finále Netradiční ročník Velké ceny cestovního ruchu spěje do finále 27.11.2020 |

Už jen pouhé tři dny zbývají do uzávěrky přihlášek do 14. ročníku soutěže Velká cena cestovního ruchu. Podle organizátorů z COT group se ukazuje, že letošní ročník se bude v mnoha ohledech lišit od předchozích. 

Více ›
Kampaň #CheersFromCzech bodovala ve Velké Británii Kampaň #CheersFromCzech bodovala ve Velké Británii 26.11.2020 |

Marketingová kampaň zahraničního zastoupení CzechTourism ve Velké Británii #CheersFromCzech, na které spolupracovalo UK zastoupení českého národního pivovaru Budějovický Budvar, oslovila přes čtyři miliony lidí a dostala se mezi nejlepší projekty jedné z největších britských PR a marketingových soutěží Vuelio COVID Comms Awards. V době, kdy nebylo možné cestovat nabídla Britům jak skutečnou, tak virtuální ochutnávku České republiky. 

Více ›
Courtyard v Brně má profesionální studio pro virtuální eventy Courtyard v Brně má profesionální studio pro virtuální eventy 26.11.2020 |

Hotel Courtyard by Marriott Brno společně se svojí partnerskou AV společností Livebox Event Production představily zbrusu nové profesionální studio pro on-line a hybridní eventy. 

Více ›
GO a Regiontour 2021 se uskuteční na podzim GO a Regiontour 2021 se uskuteční na podzim 25.11.2020 |

Mezinárodní veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour se vzhledem ke stávajícímu zákazu konání hromadných akcí včetně pořádání veletrhů a celkově nejisté situaci s vývojem pandemie covid-19 přesouvají do náhradního termínu 4.–7. listopadu 2021.

Více ›
Leo Express nabízí sedačky k adopci Leo Express nabízí sedačky k adopci 24.11.2020 |

Leo Express začal zákazníkům nově nabízet možnost adopce sedaček ve svých vlacích, která je vázána na jeho věrnostní program. Stejně jako mohou lidé adoptovat například zvíře v zoo, mohou nyní adoptovat i sedačku přímo ve vlaku a pomoci tak dopravci překonat krizi způsobenou koronavirem.

Více ›
Václav Řehoř zvolen do vedení ACI Europe Václav Řehoř zvolen do vedení ACI Europe 22.11.2020 |

Předseda představenstva Letiště Praha Václav Řehoř byl zvolen členem evropské Rady ředitelů mezinárodního sdružení letišť Airport Council International (ACI Europe). V rámci svého tříletého funkčního období bude zastupovat region východní Evropy a získá tak možnost pozitivně ovlivňovat podobu letecké dopravy v regionu. Zároveň tím v rámci mezinárodního letectví posílí prestiž nejen Letiště Praha, ale také celé České republiky. Celkem ACI Europe sdružuje více než 500 letišť a heliportů ze 45 zemí Evropy.

Více ›
ČUCR: Devastace cestovního ruchu pokračuje ČUCR: Devastace cestovního ruchu pokračuje 20.11.2020 |

Česká unie cestovního ruchu (ČUCR) odmítla chystaná opatření v rámci protiepidemického systému (PES), která zpřísní podmínky pro subjekty podnikající v cestovním ruchu. ČUCR chápe povinnost Ministerstva zdravotnictví chránit veřejné zdraví a je připravena respektovat vládní nařízení.

Více ›